Jak dobrze wyglądać w "małej czarnej"? (cz. 2)

Niby mała, a może tak wiele? Czy "mała czarna" nadaje się na każdą okazję? Zobacz cz. 2 porad stylistki gwiazd
Zobacz też na www.jak.tv: Jak dobrze wyglądać w "małej czarnej"? (cz. 3) http://www.jak.tv/movies/jak-dobrze-wygladac-w-malej-czarnej...
Jak dobrze wyglądać w "małej czarnej"? (cz. 1) http://www.jak.tv/movies/jak-dobrze-wygladac-w-malej-czarnej...
Jak pomalować usta na randkę? http://www.jak.tv/movies/jak-pomalowac-usta-na-randke

PAMIĘTAJ O SUBSKRYBCJI KANAŁU wwwjaktv: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=wwwjaktv...

http://www.jak.tv - wideoporady na każdy dzień

Prowadzący

Wiganna Papina

Stylistka, wizażystka i kostiumograf. Od wielu lat dba o wizerunek polskich gwiazd, m.in. Moniki Olejnik, Grażyny Torbickiej, Alicji Resich-Modlińskiej, Doroty Wellman, Marcina Prokopa. Pracowała m.in. z Janem Nowickim, Grażyną Wolszczak, Kacprem Kuszewskim, Joanna Koroniewską, Kayah, Marią Czubaszek, Moniką Richardson, Katarzyną Skrzynecką, Anną Popek, Markiem Kondratem, Piotrem Adamczykiem, Borysem Szycem.

Przez parę lat zajmowała się szalonymi kreacjami gwiazd
i tancerzy w Tańcu z gwiazdami, kostiumami aktorów serialu Niania, ale też stonowanymi stylizacjami dziennikarzy TVN24. Ubierała prezenterów Dzień Dobry TVN, obecnie dba o wizerunek prowadzących Pytanie na śniadanie. Pracowała też z politykami - m. in. przy dwóch kampaniach prezydenckich i parlamentarnych.
Na co dzień pracuje na planach programów telewizyjnych, seriali, teledysków i reklam. Ale prowadzi też szkolenia wizerunkowe dla zorganizowanych grup i osób indywidualnych.

Uwielbia kolory, inspirują ją podróże, ale najbardziej na świecie szaleje za swoim synem – Tytusem. To on jest dla niej motywacją do wszelkich działań.

Kontakt: kontakt@jak.tv

Kanały tematyczne