Jak prawidłowo przygotować kaszę jaglaną?

Kasza jaglana jest zdrowa, smaczna oraz tania. I znowu wraca do łask, a wręcz stała się modna. Ale jak ją prawidłowo przygotować?
Jak gotować kaszę jaglaną? ZOBACZ WIDEO!
I smacznego :)
PAMIĘTAJ O SUBSKRYBCJI KANAŁU wwwjaktv:
http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=wwwjaktv...

http://www.jak.tv - wideoporady na każdy dzień

odwiedź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/www.jak.tv

Prowadzący

Piotr Kucharski

Kucharz. Nazwisko zobowiązuje, dlatego skoro Piotr wystartował w kulinarnym konkursie Dzień Dobry TVN „Gotuj o wszystko”, to musiał zająć pierwsze miejsce. Moment wygranej okazał się przełomowy. Postawił wszystko na jedną kartę i w lipcu 2011 założył „Studio kulinarne”, gdzie prowadzi warsztaty połączone z degustacją przygotowywanych dań.

Jeżeli za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta, to za sukcesem Piotra stoją dwie – mama i żona. Dzięki mamie docenia smak świeżych, wyhodowanych we własnym ogrodzie, warzyw, i wie, że najlepsze jaja pochodzą od szczęśliwych kur. Nauczyła go jak żyć w zgodzie z rytmem pór roku i celebrować życie, gotując. Żona Magda zawsze wspierała go w tym, co robi, i to właśnie ona zgłosiła Piotra do konkursu TVN.

Jako miłośnik dobrej kuchni i szczęśliwy tata, namawia do kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci. W dalszej perspektywie chciałby otworzyć ekologiczne gospodarstwo i dać upust, kłębiącym się w jego głowie, kulinarno-edukacyjnym projektom.

Kanały tematyczne