Jak się malować po 50-tce?

Jak się malować po 50-tce?
W pewnym wieku nie każdy makijaż dobrze wygląda. Makijaż po 50-tce powinien być dyskretny. Ukrywający wady i podreślający zalety. Jak to zrobić?
Zobacz porady wizażystki, która wyjaśni jak malować się po 50-tce aby nie uwydatniać zmarszczek i niedoskonałości dojrzałej skóry.
Dlaczego podkład powinien być matowy?
Czy po 50-tce malować powieki?
Jak podkreślić usta po 50-tce?
Dlaczego trzeba uważać na tłusty krem pod podkładem?
Jak podkreślić brwi?
Czy na pomarszczone powieki warto nakładać cienie?
Jaki makijaż oka dla osób siwych?
Oto idealny makijaż dla kobiet ze starszym peselem ;)
Dowiedz się! Zobacz wideo.

PAMIĘTAJ O SUBSKRYBCJI KANAŁU wwwjaktv: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=wwwjaktv...

http://www.jak.tv - wideoporady na każdy dzień

Prowadzący

Wiganna Papina

Stylistka, wizażystka i kostiumograf. Od wielu lat dba o wizerunek polskich gwiazd, m.in. Moniki Olejnik, Grażyny Torbickiej, Alicji Resich-Modlińskiej, Doroty Wellman, Marcina Prokopa. Pracowała m.in. z Janem Nowickim, Grażyną Wolszczak, Kacprem Kuszewskim, Joanna Koroniewską, Kayah, Marią Czubaszek, Moniką Richardson, Katarzyną Skrzynecką, Anną Popek, Markiem Kondratem, Piotrem Adamczykiem, Borysem Szycem.

Przez parę lat zajmowała się szalonymi kreacjami gwiazd
i tancerzy w Tańcu z gwiazdami, kostiumami aktorów serialu Niania, ale też stonowanymi stylizacjami dziennikarzy TVN24. Ubierała prezenterów Dzień Dobry TVN, obecnie dba o wizerunek prowadzących Pytanie na śniadanie. Pracowała też z politykami - m. in. przy dwóch kampaniach prezydenckich i parlamentarnych.
Na co dzień pracuje na planach programów telewizyjnych, seriali, teledysków i reklam. Ale prowadzi też szkolenia wizerunkowe dla zorganizowanych grup i osób indywidualnych.

Uwielbia kolory, inspirują ją podróże, ale najbardziej na świecie szaleje za swoim synem – Tytusem. To on jest dla niej motywacją do wszelkich działań.

Kontakt: kontakt@jak.tv

Kanały tematyczne