Jak zrobić burgery z fasoli i kaszy jaglanej?

Świetny pomysł na obiad, ale i kolacje na ciepło. Jak zrobić sycące kotlety bez mięsa? Zobacz jak przygotować wegetariańskie burgery.
Zobacz też na www.jak.tv: Jak przygotować dietetyczny makaron? http://www.jak.tv/movies/jak-przygotowac-dietetyczny-makaron...
Jak zrobić fettuccine z dynią w maślanym sosie? http://www.jak.tv/movies/jak-zrobic-fettuccine-z-dynia-w-mas...
Jak wyglądać kobieco w garniturze? http://www.jak.tv/movies/jak-wygladac-kobieco-w-garniturze

PAMIĘTAJ O SUBSKRYBCJI KANAŁU wwwjaktv: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=wwwjaktv...

http://www.jak.tv - wideoporady na każdy dzień

Prowadzący

Piotr Kucharski

Kucharz. Nazwisko zobowiązuje, dlatego skoro Piotr wystartował w kulinarnym konkursie Dzień Dobry TVN „Gotuj o wszystko”, to musiał zająć pierwsze miejsce. Moment wygranej okazał się przełomowy. Postawił wszystko na jedną kartę i w lipcu 2011 założył „Studio kulinarne”, gdzie prowadzi warsztaty połączone z degustacją przygotowywanych dań.

Jeżeli za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta, to za sukcesem Piotra stoją dwie – mama i żona. Dzięki mamie docenia smak świeżych, wyhodowanych we własnym ogrodzie, warzyw, i wie, że najlepsze jaja pochodzą od szczęśliwych kur. Nauczyła go jak żyć w zgodzie z rytmem pór roku i celebrować życie, gotując. Żona Magda zawsze wspierała go w tym, co robi, i to właśnie ona zgłosiła Piotra do konkursu TVN.

Jako miłośnik dobrej kuchni i szczęśliwy tata, namawia do kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci. W dalszej perspektywie chciałby otworzyć ekologiczne gospodarstwo i dać upust, kłębiącym się w jego głowie, kulinarno-edukacyjnym projektom.

Kanały tematyczne